Yandex Kurumsal Mail Nedir? | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Pi

İçerik Editörü
Yönetici
Moderatör
İçerik Editörü
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:42,683
Çözümler:1
Aldığı beğeni:35
Puanları:22
Yaş:32
Konum
Yurt Dışı
Kurumsal işletmeler için prestij son derece önemlidir. Bu nedenle günümüzde şirketler başta olmak üzere pek çok kuruluş, var olan prestijlerini arttırmak adına da kurumsal mail kullanmaya başlamış ve uygulama gün geçtikçe çok sayıda firma tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Müşteriler tarafından bu sayede çok daha ciddiye alınan işletmeler, aynı zamanda dolandırıcılara karşı da sert bir tedbir almış olurlar; çünkü bu tip art niyetli kişiler için benzer adresler üretmek neredeyse olanaksız hale gelir.


Bünyesinde çok sayıda departman bulunan firmalarda, her biri için ayrı özel mail adresleri almak yerine hepsini tek adreste toplaması, Yandex Mail’in dikkat çeken bir başka özelliğidir. Tek bir adresten şirkete dair tüm yazışmaların denetimini de sağlayan kurumsal Yandex mail hesabı açmak için, aşağıdaki adımların sırayla atılması önerilir:

Tüm kaynakları size rezerve edilmiş, yüksek disk alanı ve sınırsız e-posta özelliğine sahip Kurumsal Mail Server.
  • Domain ( Alan Adı) Almak : Şirketinizin İnternet adresi anlamına gelen domain, sadece şirkete özel bir adres olup, müşterilerin bu adres üzerinden iletişim kurmasını sağlar. Ayrıca bu sayede [email protected]şirketismi.com ya da adsoyad @sirketismi.com gibi şirket uzantılı hesaplar açabilirsiniz.
  • Hosting Satın Almak: Günün her saati mail almayı ve yollamayı sağlayan bu servis aynı zamanda yazışmaları bünyesinde toplayarak istenilen yerden ulaşıma imkan verir. Yaygın olarak kullanılan İnternet siteleri de bu sunucular sayesinde kurulmakta olup, ihtiyaç halinde kiralanma özelliğine de sahiptir. Bu sayede şirketiniz için bir web sitesi kurma avantajı elde ederek, her türlü işlemi güven içinde gerçekleştirmenizi sağlar.
Yandex mail hizmetleri sayesinde, hem iş dünyasında hem de sosyal yaşamda rakiplerinizden daha hızlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Güvenli, hızlı ve pratik mail hizmetini denemeye başlamak için, Yandex Mail kullanmaya başlayabilirsiniz. E-postalarınız size özel sunucularda barındırılsın istiyorsanız, Vargonen Kurumsal Mail Server servislerimize göz atabilirsiniz.
 

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst