Üyelik Esnasında İstenilen TC Kimlik No ile İlgili Açıklama! | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Duyuru Üyelik Esnasında İstenilen TC Kimlik No ile İlgili Açıklama!

Garfield

Yönetici
Administrator
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:128
Çözümler:7
Aldığı beğeni:28
Puanları:19
Yaş:36
Konum
Yurt Dışı
Sevgili Ziyaretçilerimiz;

Öncelikle iyiforumlar.net olarak hiçbir zaman üye sayısı kaybı gibi bir endişemiz olmadı ve olmayacakta, üye sayısı bizler için vazgeçilmez bir kriter değil, biz üye sayısından ziyade tekil ziyaretçi sayısına önem veriyoruz ve forumun çoğu alanını üyelik talep etmeden ziyaretçilerimize de kullanıma açmış durumdayız.

Üyelik sayfasında üyelik esnasında sizden Tc kimlik no, isim soy isim ve doğum yılı talep edilmektedir. Bu bilgileri kendimizden daha çok forumda daha elit, daha tutucu, daha kaliteli üyeliğinin ve hesabının kıymetini değerini bilen bir kitle oluşması adına sizler için talep ediyoruz. KVKK Kişisel verilerin korunması kanununa göre bu bilgilerin 3. bir kişi ya da kurum ile paylaşılması ve sızdırılması ciddi bir suç, bu sebep le bilmenizi isteriz ki talep ettiğimiz bu bilgiler forum yönetimi de dahil kesinlikle gizli tutulmaktadır, Örnek olarak şuradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Screenshot

Şayet ilgili üye bu bilgileri herkese açık hale getirmek isterse üye olduktan sonra profil gizlilik ayarlarından bu seçeneği opsiyonel olarak sunduk zaten.

TC Kimlik numarası yanısıra üyeden e-posta doğrulaması da istiyoruz yine bu bilgide de aynı mantık ile hareket ediyoruz, gelen doğrulaması postası zaman zaman spam ya da önemsiz posta klasörüne düşmüş oluyor lütfen doğrulama esnasında e-postanızdaki bu klasörleri de kontrol etmeyi unutmayınız.

İyiForumlar.Net
 

Ekli dosyalar

  • Ekran görüntüsü 2022-02-03 111453.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-02-03 111453.jpg
    215 KB · Görüntüleme: 16

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst