TronLink Wallet | Rehber | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

TronLink Wallet | Rehber

Pi

İçerik Editörü
Yönetici
Moderatör
İçerik Editörü
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:42,683
Çözümler:1
Aldığı beğeni:35
Puanları:22
Yaş:32
Konum
Yurt Dışı
Yukarıda Tron Mainnet'in yanındaki ilk kutucukla Ledger'inizi bağlayabilirsiniz. Yanındaki kutucukklar DApp kısmını görebilirsiniz. Kilit ile de hesabınızı kilitleyebilirsiniz, sonrasında şifreyle oturum açma istiyor ve bu şekilde sisteme tekrar giriş yapıyoruz. En sağda ayarlar kısmında DApp whitelist ve diğer ayarlara göz atabilirsiniz. Gene bu sekmede kesinlikle Auto Lock kullanmanızı tavsiye ediyorum. Süreyi kendiniz ayarlayabilirsiniz orada. Sistem başlangıcında "Never" olarak ayarlı.

Son olarak Sağ Üstteki 3 çizgiye tıklarsak da hesabımızın adını değiştirip, hesap detaylarına ve işlemlere ulaşabildiğimiz gibi buradan hesabımızın silinmesini de isteyebiliyoruz.

Ayrıca bu sistemle Justin Sun'ın arada stake günlerini paylaştığı zaman BTT, WIN ve diğer TRON ağındaki tokenleri stakelerken bu hesap yardımcınız olabiliyor.

Aklınıza takılan yerleri burada söyleyebilirsiniz. Bu konu tavsiye konusu değildir, rehber amaçlı hazırlanmıştır.
 

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst