Sıfır Araba Teslim Süresi Ne Kadar? | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Sıfır Araba Teslim Süresi Ne Kadar?

Pi

İçerik Editörü
Moderatör
İçerik Editörü
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:42,684
Çözümler:1
Aldığı beğeni:50
Puanları:24
Yaş:32
Konum
Yurt Dışı
Sıfır araba teslim süresi yaşanan olağan üstü dönemler ile hayatımıza giriş yaptı. Herkes parasını vermiş olduğu arabayı hemen almak ister. Ancak günümüzde ki olağanüstü durumlar nedeniyle hiçbir firma sıfır aracı gününde teslim edemiyor. Bunun için kimisi pazarlama yöntemi derken kimisi araç üretiminin virüs salgını nedeniyle yeterli sayıda olmamasını öne sürüyor.

Öyle ya da böyle günümüzde sıfır araba alırken özellikle de ülkemizde en çok satan markalar üzerinden bunu talep ederken teslim süresini beklemeniz gerekiyor. Çok sayıda firma ülkemizde üreterek veya dışarıdan getirerek araç satmaya çalışıyor. Çetin bir rekabet söz konusu olsa da bazı firmalar bu konuda rakiplerinin bir hayli önünde bulunuyor.
 

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst