Örümcek Türleri Nelerdir? | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Pi

İçerik Editörü
Yönetici
Moderatör
İçerik Editörü
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:42,683
Çözümler:1
Aldığı beğeni:35
Puanları:22
Yaş:32
Konum
Yurt Dışı
Söz konusu örümcek türleri olduğu vakit aslında bakılırsa bundan binlerce olduğunu bahsetmek mümkündür. Hatta şu an için 112 familya içerisinde 3879 cins ile beraber toplamda 43244 tür örümcek olduğu biliniyor. Bu örümceklerin önemli bir kısmı yabani hayatta, yani ormanlık alanlarda yaşamaktadır. Belli bir kısmı ise insanların ikamet ettiği yaşam alanlarında ve şehirlerde ön plana çıkar. Bu doğrultuda şehirlerde bulunan birçok böcek türünün zehirli ya da zehirsiz olabileceğini ifade etmek gerekir. Böylece yaşamları, üremeleri ve avlanmaları ile beraber boyutları ve şekilleri bakımından birçok değişik örümcek türü olduğunu söylemek mümkün.
 

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst