Mobil Cihazda Klip Oluşturma | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Mobil Cihazda Klip Oluşturma

Pi

İçerik Editörü
Yönetici
Moderatör
İçerik Editörü
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:42,683
Çözümler:1
Aldığı beğeni:35
Puanları:22
Yaş:32
Konum
Yurt Dışı
Mobil cihazınızdan bir yayın izlerken kırpma menüsüne sağ alttan erişebilirsiniz.

mceclip2.pngKırpma sayfasında iki seçeneğiniz olacaktır. "Önizle ve Düzenle" ve "Yayınla". Klipten memnunsanız Yayınla'ya tıklayın. Düzenlemek istiyorsanız, “Önizle ve Düzenle” ye tıklayın Bu ekranda, tıpkı web'de olduğu gibi bir kayan çubuğunuz olacak. Klip uzunluğunu istediğiniz şekilde değiştirmek için bu işaretçileri çubuk üzerinde kaydırın.

mceclip3.pngArdından, metin ve çıkartma ekleme seçeneğiniz olacaktır. Bunlar için seçenekler sol altta. Kişisel kitaplığınızdan, klip alınan kişi Onaylı Partner ise kanalın kitaplığından veya global çıkartmalardan istediğinizi kullanma seçeneğiniz olacaktır.

mceclip4.pngİşiniz bittiğinde İleri'ye tıklayın. Bu sizi açıklama sayfasına götürecektir. Klibinize açıklama veya klip için bir başlık girin. Klibi kanal sohbetine gönderip göndermemeyi seçmeyi unutmayın. Bunu, "Klibimi sohbet odasına gönder" in yanındaki kutuyu işaretleyerek yapabilirsiniz. İşiniz bittiğinde yayınla düğmesine basın.

mceclip5.png
 

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst