Google İşletme Menü Düzenleyici Nasıl Çalışır ? | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Google İşletme Menü Düzenleyici Nasıl Çalışır ?

Pi

İçerik Editörü
Yönetici
Moderatör
İçerik Editörü
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:42,683
Çözümler:1
Aldığı beğeni:35
Puanları:22
Yaş:32
Konum
Yurt Dışı
İşletme Profili'nde veya Google Arama'da menü öğelerini açıklamaları ve fiyatlarıyla birlikte ekleme seçeneğini görebilirsiniz. Menünüzü düzenli görünmesi için öğeleri aperitif, tatlı ve ana yemek gibi bölümlere ayırın. Değişikliklerinizin Google Haritalar'da ve Arama'da görünmesi 24-48 saat sürebilir.
İşletme Profilinizi bulan müşteriler menü öğelerinizi "Menü" altında listelenmiş halde görebilir.
Önemli: Üçüncü taraflarca veya Business Profile API tarafından sağlanan bir menünüz varsa bu özelliği İşletme Profili ya da Google Arama'da kullanamayabilirsiniz.

Güncellemeleri tamamladığınızda bir bildirim alırsınız:
  • Güncellemelerinizle ilgili bir sorun yoksa şunu görürsünüz: "Menünüz güncellendi. Güncellemeler kısa süre içinde yayınlanacak."
  • Güncellemelerinizle ilgili bir sorun varsa şunu görürsünüz: "Bir şeyler ters gitti. Lütfen tekrar deneyin." Bu bildirimi alırsanız güncellemelerinizi yapmayı tekrar deneyin ve 24 saat bekleyin. Aynı hata mesajını alırsanız Destek ekibimizle iletişime geçin.
 

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Personalize

Üst