Google Analytics Diğer Araçları Bağlama | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Google Analytics Diğer Araçları Bağlama

Pi

İçerik Editörü
Yönetici
Moderatör
İçerik Editörü
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:42,683
Çözümler:1
Aldığı beğeni:35
Puanları:22
Yaş:32
Konum
Yurt Dışı
Google Analytics’in gerçekten yararlı yönlerinden biri, diğer Google ürünlerine ve araçlarına sorunsuz bir şekilde bağlanabilmesidir. Bu sayede raporlarınızı ek bilgilerle tamamlayabilirsiniz. Bağlantı kurulabilecek başlıca araçlar, daha önce Google tarafından DoubleClick olarak bilinen Google Ads, Google Search Console ve Search Ads 360’tır.

Bu ek araçları bağlamak için “Özellik” ayarlarındaki “Ürün Bağlama” bölümüne erişmeniz gerekir. Bağlama için mevcut araçların her biri burada listelendiği için araçları bağlamak için talimatları izlemeniz yeterlidir. Artık Google Analytics’i kullanmaya başlamak için ihtiyacınız olan temel bilgilere sahipsiniz. Ancak, Google Analytics verilerinden geri dönüş elde etmenin devam eden bir izleme, analiz ve iyileştirme süreci olduğunu unutmayın. Yani bu süreci daima sürdürülebilir kılmalıi periyodik olarak kontrollerinizi yapmalı ve hangi stratejinizi ne şekilde yönlendireceğinize güncel kararlar vermelisiniz.

Bu içeriğimizde Google Analytics nedir? ve Google Analytics ne işe yarar? sorularınızı detaylıca aydınlatmayı ve pazarlama stratejinizde başarı elde etmeniz size bir takım ipuçları vermeyi hedefledik. Artık Google Analytics hesabınızı kurabilir ve uygulama aşamasına geçebilirsiniz. Ancak sürecinizi alanının uzmanları ile geliştirmek ve dijital pazarlama stratejinizi bütüncül bir şekilde ilerletmek için profesyonel bir Google Adwords Danışmanı ile çalışabilirsiniz.
 

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Personalize

Üst