En Ucuz İkinci El Araba | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

En Ucuz İkinci El Araba

Pi

İçerik Editörü
Yönetici
Moderatör
İçerik Editörü
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:42,683
Çözümler:1
Aldığı beğeni:35
Puanları:22
Yaş:32
Konum
Yurt Dışı
Son bir yılda hayatımız ne kadar da değişti. Daha önce 1’e aldığımız her şey neredeyse 6-7 kat pahalı olmaya başladı. Bu, arabalar için de geçerli hatta işin tadı önce buradan kaçtı desek yalan olmaz. Enflasyon, kurdaki dalgalanma, Dolar ve Euro karşısında TL’nin değer yitirmesi, Türkiye’den çekilen şirketler derken en çok otomobil sektörü darbe aldı. Zira, en fazla dışa bağımlı olduğumuz nokta burası. Hal böyle olunca sıfır araba fiyatları, ikinci el araba fiyatları ve oto yedek parça fiyatları ha bir de akar yakıt fiyatları elimizi uzatamayacağımız yerlere gitti.

Bir araba sahibi olmak, asla sadece bir yerden bire kendi arabanızla gitme lüksü demek değildir. Otomobil, seyahat, keşfetmek, iletişim kurmak, özgür olmak gibi kavramları karşılar. Otomobiller, geleceğin teknolojisini gündelik yaşama sunar ve bize gelecek ilham veririler. Onların erişilmez olması, inanın, hiç de keyifli olmayacaktır.

Neyse, bunları hepimiz biliyoruz zaten. Gelelim en ucuz arabayı bulmaya. Geçtiğimiz aylarda en uygun fiyatlı sıfır km araba modelleri için bir haber yapmıştık. Bu haberde en ucuz sıfır araba modeli Hyundai’nin i10 modeli idi. Bugün itibariyle onun bile fiyatı, 90 bin seviyesine dayandı. Peki, ikinci el en uygun araba hangisi? Biz, arabam.com ilanlarını filtreleyerek en uygun fiyatlı ikinci el araç seçeneğini bulduk ama önce böyle bir araştırma nasıl yapılır ona bakalım…
 

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Personalize

Üst