BTT Fiyatı Daha Ne Kadar Düşecek? | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

BTT Fiyatı Daha Ne Kadar Düşecek?

Satoshi

Yönetici
Moderatör
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:101
Aldığı beğeni:9
Puanları:0
Yaş:32
Konum
Yurt Dışı
Merhaba arkadaşlar.

BitTorrent (BTT) üzerine çokça konuşmuştuk malum. Aniden yükselen BTT fiyatı çoğu kişiyi tedirgin ederek, bu ani yükselişin daha devam edeceğinin düşünülmesi sonucu en yüksek fiyattan alınan BTT'ler maalesef kullanıcıları zarara soktu. 66 kuruş seviyelerinde ilerlemekte olan BTT fiyatı maalesef ki bugün 63 kuruş civarında geziyor.

BTT'nin yükselmesini beklerken her geçen gün düşüşünü izlemek beni üzüyor maalesef.

BTT ile alakalı önceki konularımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Bu konularda yayınlanan fiyat verileri ile bu konuda yayınlanan güncel verileri karşılaştırarak yatırım tavsiyesi olmamakla beraber dilerseniz konu altına yorumlarınızı yapabilirsiniz.

BTT Fiyatı Daha Ne Kadar Düşecek?​

BitTorrent (BTT) için piyasalarda yükselme beklediğim her geçen gün beklentilerimin hayal kırıklığı ile sonuçlandığını görüyorum. Maalesef BTT beklediğim yükselmeyi henüz gerçekleştiremedi. Uzun vadede ne kadar yükselecek şuan kestiremiyorum. 66 kuruş bandında çok gezen BTT bu yeri sağlamlaştırdı ve buradan yürür şeklindeki düşüncem de bugün sonlandı maalesef.

Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber sizce BitTorrent (BTT) daha ne kadar düşer?

BitTorrent (BTT), her ne kadar anlık fiyat istikrarı olarak yaşadığı düşüşler ile piyasada 0.14%'lük bir kırmızı ışık ile yoluna devam etse de 24 saatlik işlem hacminde 53.13%'lük bir yeşil ışık yakmış durumda. BTT Rank değeri ise #30 olmakla beraber, coinin bugün işlem hacmine yansıyan bu yeşil ışığın ne zaman fiyat değişimine de yansıyacağı merak konusu.
 

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst