Bing Ayarlar Menüsü | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Pi

İçerik Editörü
Yönetici
Moderatör
İçerik Editörü
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:42,683
Çözümler:1
Aldığı beğeni:35
Puanları:22
Yaş:32
Konum
Yurt Dışı
Ayarlar sekmesi, web yöneticisi iletişim tercihlerinizi belirlemenize, dil ayarlarını görüntülemenize ve Search Console hesap erişimini yönetmenize olanak tanır. Ayarlar sayfasını açmak için başlıktaki Ayarlar simgesine tıklayın.

E-posta yoluyla herhangi bir uyarı almak için, İletişim Al alanını etkinleştirerek Bing Web Yöneticisi Araçlarına size e-posta gönderme izni vermelisiniz. Ayrıca almak istediğiniz e-postaların sıklığını ve hakkında e-posta gönderilmesini istediğiniz sorun türlerini de seçebilirsiniz.

Ayrıca, Bing Web Yöneticisi Aracının bağlantılı Search Console hesabınıza erişimini de yönetebilirsiniz. Hesap erişiminin bağlantısını kesmeyi seçerek erişimi kaldırabilirsiniz. Ancak, bu eylemi gerçekleştirdikten sonra, önceden içe aktarılan siteleri manuel olarak veya arama konsolundan tekrar içe aktararak yeniden doğrulamanız gerekecektir.
 

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst