Araç Muayenesinde Kontrol Listesi | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Araç Muayenesinde Kontrol Listesi

Pi

İçerik Editörü
Yönetici
Moderatör
İçerik Editörü
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:42,683
Çözümler:1
Aldığı beğeni:35
Puanları:22
Yaş:32
Konum
Yurt Dışı
Aracınızın yeterlilik seviyelerinin ölçüldüğü bu muayenede aynı zamanda aracın borç durumu da önem taşımaktadır. Muayeneye girmeden önce trafik, köprü ve yol gibi cezaların olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ayrıca zorunlu trafik sigortası poliçenizin de geçerliliğini kontrol etmelisiniz. Geçerlilik süresi dolan ya da cezalı olan araçlar muayene sürecinden geçemezler. Muayene öncesinde dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise egzoz gazının emisyon ölçümüdür. TÜVTÜRK istasyonlarını ziyaret ederek bu ölçümü gerçekleştirebilirsiniz.
 

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Personalize

Üst