Apple TV Nedir? | Türkiye'nin Forum Platformu!
  • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
  • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
  • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

Apple TV Nedir?

Pi

İçerik Editörü
Yönetici
Moderatör
İçerik Editörü
Katılım:25 Ocak 2022
Mesajlar:42,683
Çözümler:1
Aldığı beğeni:35
Puanları:22
Yaş:32
Konum
Yurt Dışı
Adı Apple TV ama aslında bu cihaz bir televizyon değil. Apple TV, son yıllarda hızla gelişen yayın platformlarını destekleyen bir akış oynatma cihazıdır.

PuhuTV, Netflix, Amazon Prime Video, tv+, Blu TV gibi platformların bazılarını duymuşsunuzdur. Hatta bu platformları kullanan milyonlarca insandan birisi de ola ihtimaliniz yüksek. Apple TV bu tarz platformlar üzerinden yayınları 4K kalitesinde izleyebileceğiniz bir platform. (4K yayın için Apple TV 4K almalısınız. Ayrıca televizyonunuz da 4K çözünürlüğü desteklemeli.) Apple TV küçük bir siyah kutu ve kumandadan ibaret.

2021 yılında 2 farklı Apple TV modeli satışta:

Apple TV HD – 32 GB-
Apple TV 4K- 32GB modeli , 64 GB
 

Reaksiyon için üye olun veya giriş yapın.

Hesap oluştur

Bize katılım kolay ve ücretsizdir!

Giriş yap

Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst