xenforo kullanıcı adı eklentisi | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

xenforo kullanıcı adı eklentisi

 1. Pi

  XenForo Kullanıcı Adı Değiştirme

  Bazı forumlarda Xenforo default olarak izin vermediği halde, üyelerimizin "Kullanıcı Adlarını" değiştirebilir olmalarına ihityaç duyarız. Bu ücretsiz eklenti tam olarak bu işi yapıyor. Kısaca özellikleri: Kullanıcı adını değiştirmek için üye grubu bazında yetkilendirme Kullanıcı adı değişim...
 2. Pi

  XenForo Kullanıcı Adı Eklentisi

  Forum başlığında kullanıcı adı ve avatarını gösterir. Eklenti kurulumu : Adım Ekte bulunan dosyayı çekin. Adım Dosya içinde çıkan UPLOAD isimli klasörün içerisindekileri FTP aynı isimli klasörler içine atın. Adım Adminpc >> Eklentiler >> alanında eklenti bulun >> Yükle butonu ile yükleyin.

Personalize

Üst