xenforo forum i̇statistikleri eklentisi | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

xenforo forum i̇statistikleri eklentisi

 1. Pi

  Xenforo Forum İstatistik Ayarları

  Önemli uyarı : 3.0.0 Sürümü Xenforo 2.1.X versiyonlarda çalışmaktadır. İçerik kapsamları; Yeni mesajı olan konular Yeni konular En çok görüntülenen konular En çok tepki verilen konular En çok cevaplanan konular En çok mesajı olan kullanıcılar Geliştirilmiş içerik yönetimi Yukarıdaki...
 2. Pi

  XenForo Forum İstatistikleri

  [XenGenTr] istatistik - Teknik özellikleri Tamami ile bir widget sistemidir. Yeni,son mesajlar. Yeni konular. En çok cevap alan konular. En çok görüntülenen konular. En çok beğenilen konular. Yukarıdaki verileri istenilen forumlardan,istediğiniz sayıda çekebilirsiniz. İstenilen 1 kullanıcı...

Personalize

Üst