xenforo bildirim eklentisi | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

xenforo bildirim eklentisi

 1. Pi

  XenForo Rm Özel Bildirimi

  Eklenti resource manager alanın da kullanıcılara bilgilendirme mesajı göstermenize yarıyor. Kurulumu XenGenTr-RmNotice-1.0.zip dosyasını indirip zipten çıkartın upload dosyası içerisindekileri ftp ana dizine gönderin Admincp/eklentiler alanından eklentiyi yükleyin Detay Kullandığınız temanın...
 2. Pi

  XenForo Bildirim Sesi Eklentisi

  Bu eklenti XenForo 2 kullanıcıları için hazırlanmış sesli bildirim eklentisidir. Özetlersek kullanıcıya giden özel mesaj bildirimlerinde ve diğer tüm bildirimlerde kullanıcıya sesli olarak bir uyarı sesi gönderebilirsiniz. Kurulumu XenGenTr-BildirimSesi-1.0.0 Beta.zip dosyasını indirip zipten...

Personalize

Üst