togg yerlilik oranı | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

togg yerlilik oranı

 1. Pi

  TOGG Yerlilik Oranı Ne Kadar ?

  ANKARA – Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bütçesi görüşülerek kabul edildi. Görüşmelerde en çok gündeme gelen konulardan biri yerli otomobil projesi oldu. İYİ Parti Milletvekili Erhan Usta, yerli otomobil ile ilgili yayınlanan bir makaledeki, “Yerli otomobilin...
 2. Pi

  TOGG Yerlilik oranı 2026'da yüzde 68'e çıkacak

  Bakan Varank, yerli otomobilde dünyada rekabetçi olacak önemli bir projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, "Bu araçlar 2022'nin sonunda yola çıktığında yerlilik oranı yüzde 51 olacak. 2026 yılında yerlilik oranı yüzde 68 seviyelerine çıkacak." dedi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank...

Personalize

Üst