togg yatırımları | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

togg yatırımları

 1. Pi

  TOGG için şimdilik 2,5 milyar TL yatırım yapıldı

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOGG için bugüne kadar 2,5 milyar liralık yatırımın tamamlandığını ve yıl sonuna kadar 1 milyar TL daha yatırım yapılacağını söyledi. TOGG'a 15 yılda 22 milyar TL'lik yatırım yapılması planlanıyordu. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye...
 2. Pi

  Togg yatırım fırsatı ile ilgili paylaşımlara uyarı

  Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), çeşitli sosyal medya mecralarında TOGG’un hisse senetlerini sattığını iddia eden sahte yatırım fırsatı duyurularına karşı özellikle Almanya’da yaşayan yurttaşları uyardı. TOGG'dan yapılan yazılı açıklamada, "Çeşitli sosyal medya platformlarında çıkan...

Personalize

Üst