togg ön sipariş detayları | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

togg ön sipariş detayları

 1. Pi

  TOGG’dan yerli otomobil ön sipariş açıklaması!

  Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu yerli otomobilin ön sipariş süreci konusunda bilgi kirliliğinin önüne geçmek için resmi açıklama yaptı. İşte TOGG'un yerli otomobil ön sipariş açıklaması. Gebze’deki Bilişim Vadisi‘nde tanıtılan yerli otomobilin henüz fabrikası bile hazır değil. Ancak...
 2. Pi

  Türkiye'nin Otomobili'nin tasarımları için tescil başvurusu ve detayları

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, "Avrupa, Rusya, ABD'nin de aralarında olduğu bazı yerlerde Türkiye'nin Otomobili'nin tasarımları için tescil başvuruları yapıldı." dedi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu ve...

Personalize

Üst