togg kullanıcı laboratuvarı | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

togg kullanıcı laboratuvarı

 1. Pi

  TOGG Kullanıcı Laboratuvarı’na ilk ziyaretler

  TOGG, Bilişim Vadisi'nde Kullanıcı Laboratuvar'ını (User Lab) resmen açtı. Faaliyete başlayan laboratuvarda projeler test edilecek. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu yani kısaca TOGG, Bilişim Vadisi‘nde Kullanıcı Laboratuvarı‘nı açtı. Yerli elektrikli otomobil için çalışmalar tüm hızıyla...
 2. Pi

  TOGG'un Kullanıcı Laboratuvarı Faliyetleri

  Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret AŞ'nin (TOGG) teknolojilerinin inceleneceği, test edilip deneyimleneceği Kullanıcı Laboratuvarı'nın (User Lab) Bilişim Vadisi'nde faaliyete geçtiği bildirildi. TOGG'un resmi Twitter hesabından, TOGG'un kullanıcı odaklı yaklaşımla oluşturup...

Personalize

Üst