togg ces 2022 | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

togg ces 2022

 1. Pi

  TOGG, CES 2022'de görücüye çıkıyor

  Türkiye’nin yerli otomobili TOGG, Ocak ayında Las Vegas’da düzenlenecek dünyanın önde gelen tüketici elektroniği fuarında (CES) görücüye çıkıyor. Türkiye'nin otomobilinin dünyaya tanıtımı için yeni bir adım atılıyor Klasik otomobil fuarlarından ziyade teknoloji fuarlarında varlık göstermeyi...
 2. Pi

  TOGG CES 2022'de olacak mı?

  Türkiye'nin otomobilinin dünyaya tanıtımı için yeni bir adım atılıyor Klasik otomobil fuarlarından ziyade teknoloji fuarlarında varlık göstermeyi tercih eden TOGG, 5-8 Ocak tarihleri arasında Las Vegas'ta düzenlenecek olan CES 2022'ye katılacaklarını sosyal medya aracılığıyla açıkladı. TOGG'dan...

Personalize

Üst