togg çalışmaları | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

togg çalışmaları

 1. Pi

  Otonom araç uzmanı ve TOGG çalışmaları

  Berlin Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şahin Albayrak yeni nesil araçlar hakkında Bloomberg HT'ye değerlendirmede bulundu Berlin Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şahin Albayrak Bloomberg HT’ye otonom araçlar hakkında değerlendirmede bulundu. Albayrak, otonom araçlar için...
 2. Pi

  TOGG kuruluşundan beri çalışmalar devam ediyor

  Türkiye'nin "ikinci otomobil devrimi" olarak kabul edilen Türkiye'nin otomobil üretim yolculuğunda süreç, TOGG'un kuruluşunun 3. yılında yola çıkılırken planlandığı şekilde devam ediyor. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), kuruluşunun üzerinden geçen 3 yılın ardından otomobil üretim...

Personalize

Üst