togg çalışanları | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

togg çalışanları

 1. Pi

  TOGG 220 Mühendis 280 Çalışan

  Türkiye’nin otomobili TOGG’un Gemlik’te kurulan fabrikasının kaba inşaatının 1 ay sora tamamlanması bekleniyor. Fikri ve sinai mülkiyet hakları yüzde 100 Türkiye’ye ait Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun (TOGG), Gemlik’te kurulan fabrikasının inşaatı sürüyor… 1 yıl boyunca yapılan işler...
 2. Pi

  TOGG CEO'su Gürcan Karakaş Çalışanların yüzde 24'ü kadın, Hedefimiz yüzde 30

  TOGG CEO'su Gürcan Karakaş, "Çalışanların yüzde 24'ü kadın, bunda hedefimiz yüzde 30 civarında. TOGG CEO'su Gürcan Karakaş, "Çalışanların yüzde 24'ü kadın, bunda hedefimiz yüzde 30 civarında. Yüzde 44'ün üzerinde master ve doktora tecrübesi olan arkadaşlarımız var. Övündüğümüz konulardan bir...

Personalize

Üst