nft nedir | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

nft nedir

 1. Pi

  NFT Nedir? NFT Anlamı

  Açılımı "Non Fungible Token" olan NFT'nin tam olarak nasıl bir açıklamasını yaparız bilmiyorum ama genel olarak benzersiz, nadir token anlamı taşıdığını söyleyebiliriz. Bu teknolojiyle dijital ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Çok geniş bir yelpazesi var. Ürünlerinizi pazarlayabildiğiniz gibi...
 2. Pi

  Nedir Bu NFT?

  NFT, hız çağının karşı konulamaz el çabukluğuyla gündemdeki yerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya olsa bile, henüz hala dillerde dolanmaya devam ediyor. Ama özellikle sanat takipçileri ve ekonomistlerin kulaklarını dolduran bu ismin tam olarak neyi ifade ettiğini bilmeyenler var. Bu yüzden...

Personalize

Üst