league of legends dil değiştirmek | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

league of legends dil değiştirmek

 1. Pi

  League of Legends'da Dil Nasıl Japoncaya Değiştirilir ?

  Oyunun dilini Japonca olarak değiştirmek istiyorsanız en güvenilir yol hesabınızı Japonca sunucuya aktarmaktır. Bununla birlikte, çoğumuz için bu, ping'de önemli bir artışa neden olacak ve oyunun bir taramaya tepki vermesini azaltacaktır. Japonya'ya yakın değilseniz ve yine de dili değiştirmek...
 2. Pi

  League of Legends'ta Dil Nasıl Değiştirilir ?

  League of Legends için bir değişim yılıydı ve modernizasyona yönelik en önemli adımlardan biri, eski League istemcisinin yaygın olarak tanıtılması ve geliştirilmesi oldu. Yeni istemci, daha fazla özelleştirme ve daha iyi yanıt verme özelliği sunar. Ancak tasarımcılar, hesabınızın bulunduğu...

Personalize

Üst