league of legends dil ayarları | Türkiye'nin Forum Platformu!
 • Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu, "İyiForumlar.NET'e Hoşgeldiniz... Daha fazlası için, Üye ol ya da Giriş yap. Katılım ve kullanım tamamen ücretsizdir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Sizler için hazırlayıp geliştirdiğimiz forum hizmetlerinden sadece bazılarına, Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.
 • [ İyiForumlar.NET ] Özel mesaj ile destek talep etmeyiniz! Bu tip isteklerin hepsi yanıtsız kalacaktır. Destek talebi için ilgili foruma konu açmanız yeterlidir.
 • [ İyiForumlar.NET ] Kategori talepleriniz için şuradaki bağlantıyı kullanıp talep açabilirsiniz.

league of legends dil ayarları

 1. Pi

  League of Legends'da Dili Korece Yapma

  Kore sunucusu, aktarımlara izin vermeyen başka bir bölge kilitli sunucudur. Yeni bir hesap açmanız gerekecek (ve yalnızca gerçekten Kore'deyseniz) veya tüm avantajlardan yararlanmak için eğitimlerimizde gösterildiği gibi oyun dosyalarını ve istemcilerini kurcalayabilirsiniz. Değişiklik yaparken...
 2. Pi

  League of Legends'ta Dil Nasıl Değiştirilir ?

  League of Legends için bir değişim yılıydı ve modernizasyona yönelik en önemli adımlardan biri, eski League istemcisinin yaygın olarak tanıtılması ve geliştirilmesi oldu. Yeni istemci, daha fazla özelleştirme ve daha iyi yanıt verme özelliği sunar. Ancak tasarımcılar, hesabınızın bulunduğu...

Personalize

Üst